OGRE

 

Offroad Spring Fest 2011

 

Râde iară primăvara,
Peste câmpuri, peste plai,
Veselia umple ţara,
C-a venit Întâi de Mai!


Pe vremuri, acestea erau versurile cu care incepea un cantec ce slavea ziua muncii... prilej de bucurie si de evadare din cotidian pentru a buna parte din oamenii Romaniei... se iesea la defilare, scurt si pe fuga, iar apoi lumea se oprea pe la picnicuri vesele, cu mici, bere si fripturi. Era o zi in care romanii sarbatoreau de fapt invierea naturii, o zi in care se bucurau de primele raze calde de soare si de mugurii verzi ce "explodau" pe aleile parcurilor, o zi in care se bucurau de rasetele copiilor si de ciripitul pasarelelor.

Incercam si noi, de cativa ani incoace, sa pastram viu spiritul acela... chiar daca motivele initiale au disparut in negura istoriei, chiar daca ocazia intalnirii nu mai are legatura cu "ziua muncii", noi ne chemam prietenii sa ne fie aproape si sa petreaca cu noi. 

Va invitam, de 1 Mai, sa petreceti un weekend de vis si poveste la Slanic, alaturi de membrii Clubului 4x4Romania!

 Acest articol  este o invitatie deschisa si se adreseaza tuturor:

  •   membrilor Clubului nostru si familiilor lor
  •  membrilor forumului nostru si prietenilor lor
  •  membrilor altor Cluburi si familiilor lor
  •  membrilor altor forumuri

Ca de obicei vom incerca sa tinem preturile cat mai jos, ca sa poa' sa vina si "Vladica si Opinca "... deoarece noi nu facem o afacere din treaba aceasta si deoarece NU vrem sa ne ramana si noua bani de-o bere si-o ciunga, vom da "la blana" toate costurile.

Cand ?

29 aprilie - 01 mai 2011 (vineri-duminica)

Unde ?

Slanic Prahova, Complexul hotelier Baia Rosie (4*)

Ce se intampla?

  • Intalnirea este una de tip prietenesc iar accentul se pune pe distractie, socializare si voie buna. 
  • Vom face 2 tipuri de trasee, atat pentru cei veniti doar la plimbare, cat si pentru aceia dintre noi care vor sa se dea mai serios. 
  • Sunt disponibile aproximativ 40 de camere, care se vor ocupa in ordinea inscrierii pe lista.
  • Conditiile de cazare sunt deosebite si se poate veni cu familia (nevasta, copii, etc)... curtea e mare si frumos amenajata, copiii au unde alerga.

Incepand cu primele zile ale lunii aprilie vom cere sa platiti un avans, lucru care confirma categoric si rezerva in mod clar locul pe lista.

Actiunile Trecute

Pentru inscrieri si mai multe detalii, va invitam pe topicul dedicat de pe forum. 
 

 

Australia
Vincon

 

Logo Matra Systems 

Eneos