OGRE

 

Gala Campionilor FRAS 2011
Sambata 10 decembrie 2011, la Cazinoul din Sinaia, a avut loc Gala Campionilor FRAS.
La eveniment au participat in jur de 700 de persoane: campioni, oficialitati, organizatori, sponsori, presedinti de cluburi, familii, simpatizanti, presa de specialitate, televiziuni, in esenta elita sporturilor auto din Romania.
In timpul zilei evenimentul a fost marcat de demonstratii de arta a pilotajului, in centrul orasului Sinaia; circulatia a fost oprita si am putut admira maiestria sportiva a Campionilor de Raliu.Seara a debutat cu un spectaculos foc de artificii.
In fata Cazinoului a fost expusa o masina de offroad echipata apartinand unui Membru al Clubului nostru.
De la Clubul nostru au participat 10 membri, care au facut galerie colegei noastre Cristina Lazariu, vicecampioana nationala de copiloti la clasa open, sectiunea offroad, singura femeie din Romania care se afla pe podium la un Campionat National organizat sub egida FRAS.
 
Inca o data felicitari tuturor Campionilor si tuturor celor care fac performata sportiva !
 
 
 
 
 

 

 

Australia
Vincon

 

Logo Matra Systems 

Eneos